TweetMeme (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Header
ne: हेडर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया
