TweetMeme (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Category
nl: Categorie

en: Number of items
nl: Aantal items

en: All
nl: Alle

en: Header
nl: Kop

en: Location
nl: Locatie

en: Normal
nl: Normaal

en: Full view
nl: Volledige weergave

en: Width
nl: Breedte

en: Domain
nl: Domein

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Channel
nl: Kanaal

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Style
nl: Stijl

en: News
nl: Nieuws
