TweetMeme (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Category
pl: Kategoria

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: All
pl: Wszystko

en: Header
pl: Nagłówek

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Normal
pl: Zwykły

en: Full view
pl: Pełny widok

en: Width
pl: Szerokość

en: Domain
pl: Domena

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Channel
pl: Kanał

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Style
pl: Styl

en: News
pl: Aktualności

en: Videos
pl: Filmy

en: Compact
pl: Kompaktowy
