TweetMeme (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Category
ps: ټولی

en: All
ps: ټول

en: Header
ps: سرۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Style
ps: ډول
