TweetMeme (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: All
ta: எல்லா

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Style
ta: பாணி

en: Compact
ta: அடக்கமான
