TweetMeme (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
