TweetMeme (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Category
cs: Kategorie

en: Number of items
cs: Počet položek

en: All
cs: Vše

en: Header
cs: Hlavička

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Channel
cs: Kanál

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Style
cs: Styl

en: Videos
cs: Videa

en: Compact
cs: Kompaktní
