TweetMeme (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Category
de: Kategorie

en: Number of items
de: Anzahl der Elemente

en: All
de: Alle

en: Header
de: Kopfzeile

en: Location
de: Ort

en: Full view
de: Vollständige Ansicht

en: Width
de: Breite

en: Media
de: Medien

en: Domain
de: Domäne

en: Filter by
de: Filtern nach

en: Channel
de: Kanal

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Style
de: Darstellung

en: News
de: Neuigkeiten

en: Border Color
de: Rahmenfarbe

en: Border Width
de: Rahmenbreite

en: Compact
de: Kompakt
