TweetMeme (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Category
fi: Kategoria

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: All
fi: Kaikki

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Normal
fi: Normaali

en: Full view
fi: Koko näkymä

en: Width
fi: Leveys

en: Filter by
fi: Suodata

en: Style
fi: Tyyli

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Videos
fi: Videot

en: Compact
fi: Kompakti
