TweetMeme (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ
