TweetMeme (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Category
hu: Kategória

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: All
hu: Mind

en: Header
hu: Fejléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Normal
hu: Általános

en: Full view
hu: Teljes nézet

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Channel
hu: Csatorna

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Style
hu: Stílus

en: News
hu: Hírek

en: Videos
hu: Videók

en: Compact
hu: Tömör
