TweetMeme (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Content types
id: Jenis konten

en: Category
id: Kategori

en: All
id: Semua

en: Filter
id: Saring

en: Location
id: Lokasi

en: Width
id: Lebar

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Style
id: Gaya

en: News
id: Berita

en: Compact
id: Tersusun rapat
