TweetMeme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Category
lv: Kategorija

en: All
lv: Visi

en: Header
lv: Galvene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Normal
lv: Normāls

en: Full view
lv: Pilnskats

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Domain
lv: Domēns

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Channel
lv: Kanāls

en: Style
lv: Stils

en: Compact
lv: Kompakts
