TweetMeme (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Category
ro: Categorie

en: All
ro: Toate

en: Header
ro: Cap

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: Width
ro: Lățime

en: Domain
ro: Domeniu

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Style
ro: Stil
