TweetMeme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Category
uk: Категорія

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: All
uk: Все

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Normal
uk: Звичайне

en: Full view
uk: Повний вид

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: Domain
uk: Домен

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Channel
uk: Канал

en: Teasers
uk: Анонси

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Style
uk: Стиль

en: News
uk: Новини

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: Videos
uk: Відео

en: Compact
uk: Компактний
