TweetMeme (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Category
ur: زمرہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی
