TweetPack (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
