tweetpack (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
