TweetPack (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
