TweetPack (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
