tweetpack (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada
