tweetpack (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Link type
cs: Typ odkazu
