TweetPack (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: API key
da: API-nøgle

en: Link type
da: Link-type
