tweetpack (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος
