TweetPack (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Link type
eu: Esteka mota
