TweetPack (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה
