TweetPack (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: API key
id: Kunci API
