TweetPack (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
