TweetPack (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza
