tweetpack (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Link type
ja: リンクタイプ
