TweetPack (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
