tweetpack (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы
