tweetpack (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
