TweetPack (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis
