TweetPack (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: API key
lv: API atslēga
