TweetPack (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
