TweetPack (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: None
no: Ingen

en: Label
no: Etikett

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde
