TweetPack (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
