TweetPack (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: API key
nl: API-sleutel

en: Link type
nl: Linktype

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: configured
nl: ingesteld

en: API version
nl: API-versie

en: Show counter
nl: Teller weergeven

en: API key is configured
nl: API-sleutel is ingesteld

en: API key is not <a href="@configured">configured</a>
nl: API-sleutel is niet <a href="@configured">ingesteld</a>
