TweetPack (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: API key
pl: Klucz API

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Default content
pl: Domyślna zawartość

en: Show counter
pl: Pokaż licznik
