TweetPack (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
