TweetPack (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Rótulo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: API key
pt: Chave da API

en: Show counter
pt: Mostrar contador
