TweetPack (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: API key
ru: API-ключ

en: Link type
ru: Тип ссылки
