TweetPack (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: API key
sk: API kľúč
