tweetpack (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
