tweetpack (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd
