TweetPack (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
