TweetPack (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
