TweetPack (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik
