TweetPack (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
